صدور این حواله ذخیره جا به منزله قبول مقررات سامانه فروش و رزرواسیون اقامتی مراکز گردشگری کشور و مرکز اقامتی تعیین شده از سوی میهمان می باشد

شرایط و مقررات هتل و رزرو اتاق  :

* ذخیره های بدون پرداخت و کد شناسایی ذخیره جا فاقد اعتبار می باشند ( ارائه واچر هنگام ورود به هتل الزامیست )

* صدور این حواله ( ذخیره جا ) به منزله قبول مقررات سامانه فروش و رزرواسیون اقامتی مراکز گردشگری کشور و مرکز اقامتی تعیین شده از سوی میهمان می باشد .

* رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود , واریزی علی الحساب و یا عدم اعلام پس از واریزی و یا مشکلات سیستم بانکی در پرداخت آنلاین بطوریکه وجه آن به حساب این هتل واریز نگردیده باشد بعنوان رزرو قطعی منظور نخواهد شد .

* ساعت تحویل مراکز اقامتی (ورود) 14و تخلیه (خروج) 12 ظهر می باشد

* همراه داشتن شناسنامه عکسدار و کارت ملی میهمانان و همراهان در زمان ورود و اقامت و رعایت شئونات اسلامی در مراکز اقامتی الزامی است کارت های شخصی و دانشگاهی یا کتابخانه یا اداری ، مدرک احراز هویت محسوب نمیگردند   ( در صورت عدم تطابق مشخصات و  نداشتن مدارک شناسایی ، مسافر حتما باید جهت تایید به اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی  مراجعه شود )

* میهمانانی که صیغه نامه همراه دارند ارائه شناسنامه  عکسدار و کارت ملی طرفین جهت پذیرش الزامی میباشد (در غیر این صورت مراجعه به اداره اماکن نیروی انتظامی الزامی میباشد)

* بردن همراهان به اتاق بدستور اداره اماکن نیروی انتظامی ممنوع میباشد .

* سیگار کشیدن در تمام اتاقها ممنوع میباشد .

* همراه داشتن گاز پیک نیک و یا چراغ خوراک‌پزی و طبخ غذا و قلیان و امثالهم در مراکز اقامتی و اتاق ممنوع می باشد

* در صورت تغییر نرخ اتاق از طرف اتحادیه هتلداران استان یا سازمان میراث فرهنگی وگردشگری ، میهمان میبایست مابه تفاوت نرخ قدیم و جدید را به حساب هتل واریز نماید .

* هتل اتاق رزرو شده را فقط در اختیار میهمانیکه اطلاعات آن جهت رزروثبت گردیده است گذاشته میشود و امکان جایگزینی شخص دیگری را ندارد .

* وجه کنسلی رزرو فقط به حساب شخص  یا شرکت واریز کننده واریز خواهد شد و زمان آن از تاریخ کنسل نمودن 3 تا 4 روز کاری خواهد بود .

* هتل هیچگونه تعهدی نسبت به همجواری اتاقهای رزرو شده و قرارگیری در یک طبقه ندارد و شماره اتاق و طبقه ،هنگام ورود میهمان به هتل مشخص میگردد .

* وجوه دریافتی از بابت این ذخیره‌جا به‌عنوان پیش‌پرداخت؛ به‌صورت علی الحساب دریافت گردیده که پس از حضور میهمان در مرکز اقامتی، بر اساس مدت قطعی اقامت و سایر هزینه های انجام شده، مطابق صورتحساب صادره در محل مرکز اقامتی مربوطه تسویه نهائی انجام خواهد گردید.

* آوردن هر گونه غذا از بیرون به داخل اتاق ممنوع میباشد

* چنانچه این رزرو توسط واسط انجام می شود، اطلاع رسانی شرایط به مهمان بعهده واسط می باشد

* در صورت درخواست تعداد اتاق  یا تعداد نفرات بیشتر در زمان ورود ، هتل با توجه به وضعیت جا و رزروهای آینده خود تصمیم گیری خواهد نمود .

 

شرایط ابطال و ذخیره رزرو :

* چنانچه میهمانان در موعد مقرر به هتل مراجعه ننماید مکان ذخیره شده فقط به‌مدت یک شب خالی نگه داشته شده و حواله ذخیره جا از روز بعد باطل خواهد شد

* چنانچه به‌علت موارد فورس ماژور(رخداد بلایای طبیعی سیل و زلزله)  اتاق رزرو شده ، توسط هتل یا دفاتر مراکز ذخیره‌جا لغو گردد , وجوه دریافتی عیناً به مسافر مسترد خواهد شد

* قطعی بودن رزرو و شرایط رزرو شده صرفا به واچر ( تاییدیه رزرو ) مستند خواهد بود و شرایطی غیر از این رسمیت نخواهد شد در صورتی که در تاییدیه رزرو موارد درخواست شده شما ذکر نشده است فورا پیگیری نمایید.

در صورت کنسلی رزرو در ایام نوروز کل مبلغ پرداختی کسر میگردد

* کنسلی اتاق از 3 روز قبل از ورود ميهمان ، 20 درصد از هزينه اقامت يک شب به ازاء هر اتاق کسر ميگردد

* کنسلی اتاق  از 2 روز قبل از ورود ميهمان ، 30 درصد هزينه اقامت يک شب به ازاء هر اتاق کسر ميگردد و کمتر از 24 ساعت تا تاریخ ورود 50 درصد یک شب کسر میگردد .

* چنانچه ميهمان پس از ورود و اقامت ، به هر دليل از ادامه اقامت منصرف گردد ، هزينه يک شب به ازاء هر اتاق محاسبه و از پيش پرداخت کسر ميگردد

* مدت اعتبار این ذخیره‌جا از تاریخ صدور تا شب اول اقامت می‌باشد.

* رزرو های ایام عید نوروز از 28 اسفند تا 15 فروردین غیر قابل کنسلی میباشد و مبلغ رزرو شما غیر قابل استرداد میباشد

در ديگر موارد طبق نظر هتل اعمال خواهد شد

 

بستن

Select Date Range

بستن
نماد اعتماد الکترونيکي